Trasy

Obsługujemy regiony Polski południowej oraz szeroką część Niemiec środkowych i południowych, od okolic Magdeburga, przez pobliże Kolonii i Bonn (Koblencja, Siegen) po Stuttgart na południu. Punkty zaznaczone na naszej mapie mają charakter orientacyjny. Jeżeli Twoja miejscowość nie jest wyróżniona, ale znajduje się na zaznaczonym obszarze, na pewno do niej dojedziemy. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. W Coloradobus trasy busów Niemcy-Polska dostosowywane są do potrzeb pasażerów. Podróżujemy regularnie z Polski do Niemiec w każdy poniedziałek i czwartek oraz z Niemiec do Polski we wtorki i piątki. W Coloradobus wozimy "od drzwi do drzwi", z ustalonego miejsca odbioru pasażera dokładnie pod wskazany adres. Nie martwisz się przesiadkami ani koniecznością dojazdu na miejsce z lotniska czy dworca. Nasze trasy są zoptymalizowane tak, aby każdy z pasażerów możliwie jak najszybciej dotarł na miejsce przeznaczenia. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla osób wyjeżdżających do pracy w Niemczech. Kursy dwa razy w tygodniu pozwalają na rezerwowanie dogodnych terminów przejazdów.


Polska-Niemcy

Z Polski wyruszamy w każdy poniedziałek i czwartek. Obsługujemy obszary Lublina, Kielc, Łodzi, Krakowa, Częstochowy, Opola i Wrocławia. Jeżeli masz wątpliwości, czy Twoja miejscowość leży w zasięgu naszych przewozów do Niemiec, zadzwoń. Z nami pojedziesz wygodnie i bezpiecznie, nie martwiąc się przesiadkami ani brakiem znajomości miasta, do którego chcesz dotrzeć. Zawieziemy Cię dokładnie pod wskazany adres. Naszą flotę stanowią busy na siedmiu pasażerów, przestronne i komfortowe.

Niemcy-Polska

Z oferty przewozów busami Niemcy-Polska możesz skorzystać w każdy wtorek i piątek. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce na najbliższy wyjazd. Saksonia, Bawaria, Hesja, Badenia-Wirtembergia, Turyngia, Nadrenia Palatynat, Nadrenia Północna-Westfalia - z tych landów dojedziesz do Polski z Coloradobus. Oferujemy komfortowe przewozy busami na siedmiu pasażerów, zawsze z dwoma kierowcami, którzy zmieniają się w trasie. Jesteśmy sprawdzonym środkiem transportu dla osób pracujących za granicą, które chcą rezerwować przejazd z krótkim wyprzedzeniem i podróżować bez przesiadek.

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami