O nas


Firma Coloradobus powstała w 1992 roku, jako jedna z pierwszych tego typu w Polsce. Dziś cieszymy się zaufaniem szerokiego grona podróżujących na trasie Polska-Niemcy. Wiele osób zalicza się do grupy naszych stałych Klientów, dla których jesteśmy niezawodnym przewoźnikiem od kilku lat. Z naszych usług korzystają turyści, osoby wyjeżdżające do rodziny, ludzie pracujący czy młodzież i studenci uczący się u naszych zachodnich sąsiadów. Wszyscy cenią Coloradobus za wygodę podróżowania i dostępność wyjazdów dwa razy w tygodniu w obie strony. Z nami podróżujesz wygodnie, bezpiecznie i komfortowo. Nie musisz obawiać się, że nie znasz miejsca, do którego masz dojechać. Zawozimy w systemie door to door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że zabieramy Cię z umówionego miejsca i zawozimy dokładnie pod wskazany adres. Bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu, bez kłopotliwego dojazdu na miejsce z lotniska czy dworca. Nasze busy Polska-Niemcy pomieszczą siedmioro pasażerów. Dzięki temu każdy ma szansę na wygodne ustawienie fotela i rozprostowanie nóg. Pojemny bagażnik zmieści nawet duże torby i walizki, które zawsze przewozimy bez dodatkowych opłat.


Podróż

Na czas podróży każdy z naszych pasażerów jest ubezpieczony. Termin wyjazdu możesz zarezerwować z dnia na dzień i bez przeszkód go zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych kierowców, którzy znają język niemiecki. Są opanowani i odpowiedzialni. Doskonale radzą sobie w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Jeżdżą pewnie i bezpiecznie, zawsze mając na uwadze dobro naszych podróżnych. W każdy kurs wyrusza dwóch kierowców, którzy w regularnych odstępach czasu zmieniają się za kierownicą, aby mogli odpocząć. To gwarancja koncentracji i dopełnienia przepisów w kwestii transportu osób.


Nasze pojazdy

Nasze pojazdy są regularnie kontrolowane technicznie. Przechodzą niezbędne przeglądy, na bieżąco wymieniane są wszelkie elementy eksploatacyjne, olej, filtry itp. Zawsze dbamy o niezawodny stan opon, adekwatny do sezonu. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Tygodniowo nasze busy pokonują na trasach Polska-Niemcy, Niemcy-Polska tysiące kilometrów, dlatego nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek zaniedbania. Kierowcy Coloradobus doskonale radzą sobie na niemieckich drogach. Od lat wożą naszych pasażerów m.in. do największych miast Niemiec środkowych i południowych. Oferujemy przewozy busami Peugeot Boxer, Citroen Jumper i Renault Master z roczników 2008-2014. To stosunkowo młoda flota, która posiada szereg udogodnień. Wszystkie auta wyposażone są w klimatyzację, niektóre również w monitory DVD w zagłówkach do emisji filmów na umilenie czasu podróży. Ważnym atutem naszych pojazdów są zaawansowane i nowoczesne systemy GPS, dzięki którym zawsze szybko i trafnie docieramy do celu. Busy posiadają także rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, przyciemniane szyby i powiększoną przestrzeń bagażową. Obsługujemy także grupy zorganizowane: wycieczki, wyjazdy rodzinne, na uroczystości, wydarzenia, konferencje, koncerty, imprezy sportowe.


W Coloradobus posiadamy:

certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób,
licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób.

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami