O nas


Firma Coloradobus powstała w 1992 roku, jako jedna z pierwszych tego typu w Polsce. Dziś cieszymy się zaufaniem szerokiego grona podróżujących na trasie Polska-Niemcy. Wiele osób zalicza się do grupy naszych stałych Klientów, dla których jesteśmy niezawodnym przewoźnikiem od kilku lat. Z naszych usług korzystają turyści, osoby wyjeżdżające do rodziny, ludzie pracujący czy młodzież i studenci uczący się u naszych zachodnich sąsiadów. Wszyscy cenią Coloradobus za wygodę podróżowania i dostępność wyjazdów dwa razy w tygodniu w obie strony. Z nami podróżujesz wygodnie, bezpiecznie i komfortowo. Nie musisz obawiać się, że nie znasz miejsca, do którego masz dojechać. Zawozimy w systemie door to door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że zabieramy Cię z umówionego miejsca i zawozimy dokładnie pod wskazany adres. Bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu, bez kłopotliwego dojazdu na miejsce z lotniska czy dworca. Nasze busy Polska-Niemcy pomieszczą siedmioro pasażerów. Dzięki temu każdy ma szansę na wygodne ustawienie fotela i rozprostowanie nóg. Pojemny bagażnik zmieści nawet duże torby i walizki, które zawsze przewozimy bez dodatkowych opłat.


Podróż

Na czas podróży każdy z naszych pasażerów jest ubezpieczony. Termin wyjazdu możesz zarezerwować z dnia na dzień i bez przeszkód go zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych kierowców, którzy znają język niemiecki. Są opanowani i odpowiedzialni. Doskonale radzą sobie w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach na drodze. Jeżdżą pewnie i bezpiecznie, zawsze mając na uwadze dobro naszych podróżnych. W każdy kurs wyrusza dwóch kierowców, którzy w regularnych odstępach czasu zmieniają się za kierownicą, aby mogli odpocząć. To gwarancja koncentracji i dopełnienia przepisów w kwestii transportu osób.


Nasze pojazdy

Nasze pojazdy są regularnie kontrolowane technicznie. Przechodzą niezbędne przeglądy, na bieżąco wymieniane są wszelkie elementy eksploatacyjne, olej, filtry itp. Zawsze dbamy o niezawodny stan opon, adekwatny do sezonu. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Tygodniowo nasze busy pokonują na trasach Polska-Niemcy, Niemcy-Polska tysiące kilometrów, dlatego nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek zaniedbania. Kierowcy Coloradobus doskonale radzą sobie na niemieckich drogach. Od lat wożą naszych pasażerów m.in. do największych miast Niemiec środkowych i południowych. Oferujemy przewozy busami Peugeot Boxer, Citroen Jumper i Renault Master. To stosunkowo młoda flota, która posiada szereg udogodnień. Wszystkie auta wyposażone są w klimatyzację, niektóre również w monitory DVD w zagłówkach do emisji filmów na umilenie czasu podróży. Ważnym atutem naszych pojazdów są zaawansowane i nowoczesne systemy GPS, dzięki którym zawsze szybko i trafnie docieramy do celu. Busy posiadają także rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, przyciemniane szyby i powiększoną przestrzeń bagażową. Obsługujemy także grupy zorganizowane: wycieczki, wyjazdy rodzinne, na uroczystości, wydarzenia, konferencje, koncerty, imprezy sportowe.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

Coloradobus to firma, która stawia na najwyższy standard obsługi. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naszą ofertę:

  • Obsługa door to door – Odbioramy naszych pasażerów z dowolnego miejsca i dowowimy do wyznaczonego miejsca. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowy transport na dworzec.
  • Atrakcyjne ceny biletów – Przyjmujemy zapłatę zarówno w PLN, jak i w EURO. Gotówka lub przelew. Wystawiamy fakturę.
  • Dodatkowe rabaty – Mamy specjalne oferty dla stałych klientów i dla grup zorganizowanych. Jeśli często podróżujesz lub planujesz podróż grupową, skorzystaj z naszych atrakcyjnych zniżek.
  • Nowocześnie wyposażona flota – Klimatyzowane busy z dzielonymi siedzeniami. Przyciemniane szyby i porty ładowania w siedzeniach. Dodatkowe dobudowane ogrzewanie niedostępne fabrycznie. Wszystkie nasze busy są regularnie serwisowane, posiadają ubezpiecznia: OC, AC, NW, ADAC ASSISTANCE.
  • Bagaż podręczny i walizka w cenie – Nie musisz obawiać się o dodatkowe wydatki związane z bagażem. Busy mają powiększoną przestrzeń bagażową. W cenie biletu masz przewóz jednej dużej walizki lotniczej lub dwóch dużych walizek oraz jednego bagażu podręcznego.
  • Bezpieczeństwo: certyfikaty i licencje – Jesteśmy legalnym przewoźnikiem. Posiadamy Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób oraz Licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób.
  • Przewóz paczek – Przewozimy paczki w systemie "od drzwi do drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Skontaktuj się z Nami