Cennik


Regularny przewóz osób Polska <--> Niemcy:

Posiadamy konkurencyjne ceny. Koszt przejazdu z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski zaczyna się od 450 zł, natomiast bilet w obie strony kosztuje od 850 zł. Na życzenie klienta przyjmujemy zapłatę w walucie Euro. Cena jest zależna od miejsca odbioru oraz dowozu.

Szczegóły można uzyskać telefonując pod jeden z poniższych numerów:

tel. +48 604 952 701
tel. +48 81 503 14 80

Wyjazdy grupowe:


W przypadku zainteresowania wyjazdem grupowym prosimy kontaktować się pod poniższy numer tlefonu. Cena oraz miejsce odbioru i dowozu są uzgadniane jedynie drogą telefoniczną.

tel. +48 604 952 701

Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

Coloradobus to firma, która stawia na najwyższy standard obsługi. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naszą ofertę:

  • Obsługa door to door – Odbioramy naszych pasażerów z dowolnego miejsca i dowowimy do wyznaczonego miejsca. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowy transport na dworzec.
  • Atrakcyjne ceny biletów – Przyjmujemy zapłatę zarówno w PLN, jak i w EURO. Gotówka lub przelew. Wystawiamy fakturę.
  • Dodatkowe rabaty – Mamy specjalne oferty dla stałych klientów i dla grup zorganizowanych. Jeśli często podróżujesz lub planujesz podróż grupową, skorzystaj z naszych atrakcyjnych zniżek.
  • Nowocześnie wyposażona flota – Klimatyzowane busy z dzielonymi siedzeniami. Przyciemniane szyby i porty ładowania w siedzeniach. Dodatkowe dobudowane ogrzewanie niedostępne fabrycznie. Wszystkie nasze busy są regularnie serwisowane, posiadają ubezpiecznia: OC, AC, NW, ADAC ASSISTANCE.
  • Bagaż podręczny i walizka w cenie – Nie musisz obawiać się o dodatkowe wydatki związane z bagażem. Busy mają powiększoną przestrzeń bagażową. W cenie biletu masz przewóz jednej dużej walizki lotniczej lub dwóch dużych walizek oraz jednego bagażu podręcznego.
  • Bezpieczeństwo: certyfikaty i licencje – Jesteśmy legalnym przewoźnikiem. Posiadamy Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób oraz Licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób.
  • Przewóz paczek – Przewozimy paczki w systemie "od drzwi do drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Z Coloradobus podróżujesz komfortowo, bezpiecznie i na korzystnych warunkach. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z Nami