Flota

W naszej flocie znajdują się nowoczesne busy 9-osobowe (7 pasażerów plus dwaj kierowcy), wyprodukowane w latach 2008-2014.


Peugeot Boxer II

Ostatnie modele busów Peugeot Boxer wyróżniają się praktyczną ładownością i nowoczesnym wyposażeniem dodatkowym. To jeden z największych modeli w swoim segmencie. Wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji i ekonomicznym spalaniem. Jakość podróżowania tym busem jest porównywalna do modeli osobowych marki Peugeot. Wszystko za sprawą dopracowanego wyciszenia i komfortu dla pasażerów w kabinie. Wśród drugiej generacji Peugeota Boxera dostępne są silniki o mocy 100-177 KM, pojemności 2198-2999 cm3, zużywające od 7.4 do 8.7 l paliwa na 100 km.


Citroen Jumper II

Komfortowy i nowocześnie wyposażony Citroen Jumper drugiej generacji posiada przestronne wnętrze. Fotele mają możliwość regulacji oparcia. Przyciemniane szyby podnoszą komfort przy wielogodzinnej podróży. Przejrzysta i praktycznie zaprojektowana deska rozdzielcza ułatwia pracę kierowcy. Nasze busy wyposażone są w CB radio i systemy GPS. Wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację. Wśród drugiej generacji Citroena Jumpera dostępne są silniki o mocy 100-177 KM, pojemności 2198-2999 cm3, zużywające od 7.4 do 8.7 l paliwa na 100 km.


Renault Master III

Przejazdy busem Renault Master są komfortowe i przyjemne. W wersji 9-miejscowej udało się pozyskać sporą przestrzeń bagażową, np. 4,7 m3 w wersji L2H2. Bus Renault Master daje szerokie możliwości adaptacyjne. Model sprawdza się również w wersji pojazdów dla służb ratowniczych i interwencyjnych. Wśród trzeciej generacji Renault Mastera dostępne są silniki o mocy 100-145 KM, pojemności 2298 cm3, zużywające od 8.1 do 9.9 paliwa na 100 km. Busy Coloradobus pomieszczą siedmiu pasażerów i dwóch kierowców. Wnętrze jest przestronne i umożliwia regulację fotela. Auta wyposażone są w klimatyzację, pakowne bagażniki, niektóre modele posiadają monitory DVD. Busy są kompleksowo ubezpieczone oraz na bieżąco kontrolowane technicznie i serwisowane.


Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami