Wyjazdy grupowe


W Coloradobus oferujemy również wyjazdy grupowe, na specjalne zamówienie. Polecamy się grupom młodzieżowym, zespołom, rodzinom. Z nami dotrzecie do Niemiec i z powrotem wygodnie, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie. Dowozimy pod wskazany adres, bez przesiadek! W celu zamówienia usługi wyjazd grupowy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 604 952 701. Miejsce odbioru i dowozu, jak również cena są uzgadniane indywidualnie. Na życzenie Klienta przyjmujemy zapłatę również w walucie euro. Grupy kilkuosobowe mogą liczyć na atrakcyjne rabaty za przejazd.

W usłudze wyjazdów grupowych obsługujemy między innymi przewozy osób na szkolenia, konferencje, pobyty integracyjne lub biznesowe, targi imprezy czy wydarzenia okolicznościowe. Wozimy grupy zorganizowane i rodzinne.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, w tym:


certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób,
licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób.

Świadczymy przewozy do Niemiec już od ponad 20 lat. Doświadczenie idzie u nas w parze z odpowiedzialnością i pozytywnym podejściem do Klienta. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i elastyczność. Dlatego nieustannie rozwijamy się, aby móc zaoferować naszym pasażerom jak najdogodniejsze warunki podróżowania.

Nasze busy to:


Peugeot Boxer,
Citroen Jumper,
Renault Master z roczników 2008-2014.

To nowoczesne modele z szeregiem udogodnień. W każdym znajdziecie klimatyzację, w niektórych działają wyświetlacze DVD umilające czas w trakcie podróży. Wyjazd grupowy z Coloradobus minie Wam w przyjaznej atmosferze. Fotele możecie ustawiać dowolnie do swoich potrzeb. Dzięki przewozom niedużych grup każdy z naszych pasażerów ma dla siebie wystarczającą ilość miejsca. Modele busów w naszej flocie wyposażone są w przestronne bagażniki. Nie pobieramy dopłaty za bagaż.

Polska-Niemcy:


poniedziałek i czwartek

Niemcy-Polska:


wtorek i piątek

Zadzwoń pod +48 604 952 701 i zarezerwuj dogodny termin wyjazdu dla siebie i swojej grupy lub rodziny. Z Coloradobus podróż będzie przyjemnością.

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami