Coloradobus – busy z Warszawy do Frankfurtu nad MenemPodróżuj z Warszawy do Frankfurtu w Niemczech z Coloradobus – skorzystaj z wygodnych i tanich dojazdów od drzwi do drzwi razem z nami!

Nasza firma Coloradobus została założona w 1992 roku i od tego czasu zajmuje się świadczeniem usług przewozów międzynarodowych. Aktualnie obsługujemy regularne połączenia pomiędzy Polską a Niemcami oraz prowadzimy usługi skierowane do grup zorganizowanych.

Gdy chcesz skorzystać z naszej oferty przewozów z Warszawy oraz województwa mazowieckiego do Niemiec, skontaktuj się z nami już teraz i wykonaj swoją rezerwację!


Busy od drzwi do drzwi Warszawa Frankfurt

Aby wygodnie dojechać bezpośrednio do celu, wybierz bus Warszawa Frankfurt w naszej firmie przewozowej. Prowadzimy usługi door to door, czyli od drzwi do drzwi, dlatego razem z nami nie musisz obawiać się o dodatkowe przesiadki, stres, koszty i utratę czasu.

Planujemy trasy zgodnie z wymaganiami naszych klientów – odbieramy pasażerów spod wskazanego adresu, a następnie dowozimy do celu. W ten sposób podróżowanie z nami staje się jeszcze wygodniejsze, szybsze i tańsze!


Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

W naszej flocie busów można znaleźć sprawdzone pojazdy od uznanych producentów, ponieważ zależy nam na całkowitej satysfakcji naszych pasażerów oraz na braku problemów w trakcie dojazdów, na przykład wynikających z awarii.

Dysponujemy pojazdami jak Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II i Renault Master III, które dzięki swojemu rozbudowanemu wyposażeniu są w stanie zapewnić wysoki pozom komfortu podróży. Nasze pojazdy mają wygodne, rozkładane siedzenia oraz klimatyzację. Wybrane z nich mają także odtwarzacze DVD i telewizory.

Nasze busy zawsze obsługiwane są przez 2 kierowców, co przekłada się na większe bezpieczeństwo dojazdów na długich trasach. Elastycznie dopasowujemy się także do naszych pasażerów pod kątem przerw i służymy pełną pomocą.

Każdy bus Warszawa Frankfurt jest dokładnie kontrolowany przed rozpoczęciem podróży, podlega systematycznym przeglądom, serwisom oraz ma pełne ubezpieczenie.


Tanie busy Warszawa Frankfurt

W naszej firmie Coloradobus kładziemy nacisk na niskie ceny, dlatego wybierając nasz bus Warszawa Frankfurt, nie musisz obawiać się o wysokie wydatki!

Zapewniamy atrakcyjne ceny biletów w porównaniu z innymi przewoźnikami oraz dodatkowe oszczędności dzięki świadczonej przez nas obsłudze door to door. Przygotowaliśmy także atrakcyjne promocje, dzięki którym nasi stali klienci oraz grupy zorganizowane mogą zapłacić za podróże jeszcze mniej.


Bus Warszawa Frankfurt dla grup zorganizowanych

Chcesz zorganizować dojazd dla grupy składającej się do 7 osób na trasie z Warszawy lub innej miejscowości w województwie mazowieckim do Niemiec? Skorzystaj z naszej oferty w Coloradobus!

Wybierając bus Warszawa Frankfurt dla grupy zorganizowanej, możesz mieć pewność, że dojazd będzie odbywać się szybko, wygodnie i w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić wszystkie szczegóły związane z obsługą, skontaktuj się z nami.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

<
  • Busy od drzwi do drzwi – razem z nami możesz wygodnie podróżować door to door, czyli od drzwi do drzwi.
  • Niskie ceny biletów – wybierając naszą ofertę, możesz podróżować bez przepłacania. Przyjmujemy także płatność w euro.
  • Promocje dla pasażerów – przygotowaliśmy atrakcyjne promocje dla naszych stałych klientów i dla grup zorganizowanych.
  • Brak opłat za nadbagaż – wybierając naszą ofertę, nie musisz dodatkowo płacić za nadbagaż.
  • Nowoczesne wyposażenie w busach – dzięki temu razem z nami możesz podróżować w komfortowych warunkach.

Rozkład jazdy - najbliższe odjazdy

Dwa razy w tygodniu busy Coloradobus wyruszają za Odrę i z powrotem.

Busy Warszawa - Frankfurt

  • poniedziałki
  • czwartki

Busy Frankfurt - Warszawa

  • wtorki
  • piątki


Zarezerwuj bilet na przejazd!

Chcesz wybrać naszą ofertę? Nie zapomnij o wcześniejszym zarezerwowaniu biletów na busa! Możesz zrobić to telefonicznie albo przez internet. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wolne miejsce w busie będzie czekało właśnie na Ciebie.

Telefony:

+48 81 503 14 80

+48 604 952 701

E-mail: dariuszobara@live.com

Masz dodatkowe pytania? Chcesz uzyskać dokładne informacje o cenie biletu? Skontaktuj się z nami!

Wybierz Coloradobus i podróżuj wygodnie!

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami