Dlaczego my


Dlaczego warto wybrać przewozy do Niemiec z Coloradobus? Ponieważ od 1992 roku zaufały nam już tysiące pasażerów. Nasze wieloletnie doświadczenie jest niepodważalnym atutem. Bezpieczeństwo naszych Klientów to absolutny priorytet. W ciągu ponad 20 lat działalności stawiliśmy czoła niejednemu wyzwaniu na drodze. Dzięki opanowaniu i odpowiedzialności wielu z nich jesteśmy w stanie zapobiec. Podróżując z nami za Odrę wybieracie jednego z pierwszych tego rodzaju przewoźników w Polsce. W trasę zabiorą Was doświadczeni i sprawdzeni kierowcy, którzy doskonale znają topografię Niemiec, są życzliwi i pomocni.

Oferujemy przewozy busami Peugeot Boxer, Citroen Jumper i Renault Master z lat 2008-2014, z wyposażeniem dodatkowym umilającym podróż: klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym, rozkładanymi fotelami, przyciemnianymi szybami itp. Na stałych Klientów czekają atrakcyjne zniżki. Rabatów udzielamy także na przejazdy grupowe. Na życzenie Klienta przyjmujemy zapłatę w walucie euro. Przewozy do Niemiec naszymi busami są komfortowe, szybkie i niedrogie.

W trasie robimy regularne postoje, podczas których macie możliwość skorzystania z toalety, przewietrzenia się czy zjedzenia posiłku. Atutem Coloradobus jest przewóz pasażerski od drzwi do drzwi. Nieduże grupy pasażerów (maksymalnie 7 osób) to nie tylko komfortowe warunki podróży, ale także lepsza optymalizacja trasy. Pasażerów rozwozimy po drodze, lecz tak, aby każdy dotarł na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.

Cały czas zmieniamy się i udoskonalamy dla naszych pasażerów. Dbamy o komfort i nowoczesność naszej floty. Co jakiś czasu wymieniamy pojazdy na nowsze, na bieżąco dbamy też o każdy szczegół dla niezawodnego stanu technicznego.

Jesteśmy solidną firmą, która działa w oparciu o wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty do krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Coloradobus to godny zaufania partner w organizacji podróży. Wszystkie nasze busy posiadają odpowiednie ubezpieczenie: OC, AC, NW, ADAC ASSISTANCE. Każdy kurs jest optymalizowany, aby czas podróży i ilość pokonanych kilometrów były jak najkrótsze.

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami