Coloradobus – busy z Wrocławia do Frankfurtu nad Menem


busy Wrocław Frankfurt - mapa

Skorzystaj z naszej oferty przewozowej z Wrocławia do Frankfurtu – nasz bus Wrocław Frankfurt to wygodne, bezpieczne i tanie podróżowanie z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski!

Firma Coloradobus od 1992 roku zajmuje się organizacją przewozów międzynarodowych. Specjalizujemy się w kursach Polska-Niemcy i Niemcy-Polska, zapewniając naszym pasażerom maksymalny komfort podróży od drzwi do drzwi.

Gdy chcesz skorzystać z busów Wrocław Frankfurt, zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i wykonaj rezerwację swojego biletu!


Busy Wrocław Frankfurt od drzwi do drzwi

W Coloradobus chcemy, aby każda podróż z nami była udana, dlatego nasze usługi przewozowe realizujemy od drzwi do drzwi (door to door). Dzięki takiej metodzie obsługi możemy zapewnić naszym pasażerom maksymalną oszczędność czasu, pieniędzy i pełen komfort – bez przesiadek i związanymi z nimi stresu.

Nasz bus przyjedzie w wybrane miejsce we Wrocławiu lub w okolicznych miejscowościach na Dolnym Śląsku, odbierze Cię, a następnie dowiezie na miejsce, dlatego nie musisz korzystać już z żadnego dodatkowego środka transportu.


Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

Na naszą flotę składają się samochody Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II oraz Renault Master III. Wszystkie wykorzystywane przez nas pojazdy wyróżniają się komfortowym wyposażeniem, a także są systematycznie serwisowane i w pełni ubezpieczone.

Każdy nasz bus Wrocław Frankfurt zapewnia wygodę przejazdu. Samochody wyposażone są w rozkładane siedzenia oraz w klimatyzację. Wybrane z nich mają także odtwarzacze DVD.

Dysponujemy busami przeznaczonymi dla 7 pasażerów, co powoduje, że przejazd odbywa się w komfortowych warunkach, a także umożliwia nam optymalizację trasy tak, aby każdy z pasażerów dostał się bezpośrednio do celu na czas.


Wygodne i bezpieczne busy Wrocław Frankfurt

W naszej firmie przewozowej Coloradobus kładziemy nacisk na wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki sprawdzonej flocie pojazdów oraz doświadczonym kierowcom dbamy o to, aby każda podróż była udana.

Busy Polska – Niemcy i Niemcy – Polska prowadzone są na zmianę przez 2 kierowców, którzy są zawsze gotowi do pomocy. Planujemy także przystanki w trasach i dopasowujemy się elastycznie do potrzeb naszych pasażerów. Dzięki temu nawet najdłuższe trasy razem z nami są w pełni komfortowe.


Bus Wrocław Frankfurt dla grup zorganizowanych

Chcesz zamówić bus Wrocław Frankfurt do przewozu grupy zorganizowanej do 7 osób? W Coloradobus zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w ramach przewozów dla grup na trasach z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, aby uzgodnić szczegóły dotyczące organizacji przejazdu. Opracujemy najlepszą trasę zgodnie z wymaganiami i zadbamy o komfort i bezpieczeństwo przejazdu do celu.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

 • Busy door to door – obsługujemy przejazdy do Niemiec i Polski od drzwi do drzwi, dlatego nasi pasażerowie nie muszą dodatkowo planować swoich podróży.
 • Regularne kursy – prowadzimy systematyczną obsługę linii Polska – Niemcy i Niemcy – Polska.
 • Niskie ceny – wyróżniają nas atrakcyjne ceny przejazdów busami. Istnieje możliwość płacenia w euro.
 • Dodatkowe rabaty – dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty. Zapewniamy też niskie ceny dla grup zorganizowanych.
 • Sprawdzona flota busów – dysponujemy komfortowymi, nowocześnie wyposażonymi busami zapewniającymi wygodę i bezpieczeństwo przejazdu.
 • 2 kierowców – nasze trasy obsługiwane są przez 2 doświadczonych kierowców.
 • Nadbagaż bez dopłat – nie ważymy walizek, dlatego możesz przewieźć u nas nawet większe bagaże.

Rozkład jazdy - najbliższe odjazdy

Dwa razy w tygodniu busy Coloradobus wyruszają za Odrę i z powrotem.

Busy Wrocław - Frankfurt

 • poniedziałki
 • czwartki

Busy Frankfurt - Wrocław

 • wtorki
 • piątki


Zarezerwuj bilet na przejazd!

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług przewozowych, wykonaj szybką rezerwację biletów telefonicznie lub online!

Telefony:

+48 81 503 14 80

+48 604 952 701

E-mail: dariuszobara@live.com

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje związane z naszymi usługami? Masz pytania dotyczące cen? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi usługami.

Postaw na Coloradobus i podróżuj komfortowo!

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami