Coloradobus – busy z Rzeszowa do Frankfurtu nad MenemWybierz wygodne i bezpieczne busy Rzeszów Frankfurt Coloradobus i skorzystaj z szybkiego dojazdu od drzwi do drzwi!

Nasza firma Coloradobus od 1992 roku zajmuje się świadczeniem usług przewozowych pomiędzy Polską a Niemcami. Dzisiaj zapewniamy naszym pasażerom wygodną obsługę na trasach regularnych oraz świadczymy usługi dla grup zorganizowanych.

Gdy chcesz dostać się z Rzeszowa i okolicznych miejscowości do Frankfurtu w Niemczech szybko, komfortowo i tanio, zapoznaj się bliżej z przygotowaną przez nas ofertą i wykonaj rezerwację!


Bus Rzeszów Frankfurt od drzwi do drzwi

Wybierając bus Rzeszów Frankfurt w Coloradobus, nie musisz planować dodatkowych dojazdów na przystanek oraz do miejsca zamieszkania. Nasza firma prowadzi obsługę door to door, czyli od drzwi do drzwi.

Wystarczy, że wskażesz nam, z jakiego miejsca mamy Cię odebrać w Rzeszowie albo w pobliskich miejscowościach, a także, gdzie podróżujesz, a my opracujemy trasę w taki sposób, aby dowieźć Cię bezpośrednio na miejsce. Dzięki temu podróże z nami są wyjątkowo łatwe, szybkie i dodatkowo oszczędzają czas i pieniądze.


Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

W Coloradobus korzystamy ze sprawdzonej floty busów do przewozu osób. W naszym taborze znajdują się markowe pojazdy Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II i Renault Master III z komfortowym wyposażeniem, między innymi klimatyzacją, rozkładanymi siedzeniami, a wybrane z nich mają także ekrany z DVD.

Stawiamy na mniejsze busy do 7 pasażerów, dzięki czemu możemy zapewnić większy komfort przejazdów oraz łatwiej planować trasy związane z dowożeniem naszych klientów od drzwi do drzwi.

Wszystkie busy znajdujące się w naszej flocie są systematycznie kontrolowane oraz serwisowane, aby zapewniały bezpieczną i wygodną podróż.


Komfortowe i bezpieczne przejazdy Rzeszów Frankfurt

W naszej firmie przewozowej Coloradobus niezwykle istotne są dla nas komfort oraz bezpieczeństwo przejazdów. Zapewniamy naszym pasażerom wygodną podróż nowocześnie wyposażonymi busami prowadzonymi przez 2 kierowców na zmianę.

Podczas jazdy dopasowujemy się do naszych pasażerów, między innymi pod kątem przerw, aby dojazd do celu mógł być w pełni komfortowy. Nasi kierowcy są także stale gotowi do pomocy, gdy będzie ona potrzebna.


Bus Rzeszów Frankfurt dla grup zorganizowanych

Jeżeli chcesz zamówić bus Rzeszów Frankfurt dla większej liczby osób do 7 pasażerów, skorzystaj z naszej usługi przejazdów na trasach Polska – Niemcy i Niemcy – Polska dla grup zorganizowanych!

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem przewozów międzynarodowych dla grup zorganizowanych. Dopasowujemy się specjalnie do potrzeb naszych pasażerów, stale dbając o ich komfort i dojazd na czas.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

 • Busy do Niemiec i Polski od drzwi do drzwi – dzięki temu możesz dojechać bezpośrednio na miejsce bez przesiadek.
 • Regularna obsługa tras – dojeżdżamy do Frankfurtu i innych miejscowości w Niemczech w ramach regularnie obsługiwanych linii.
 • Tanie bilety – korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się o wysokie koszty podróżowania. Za dojazd można zapłacić także euro.
 • Atrakcyjne promocje – mamy rabaty dla naszych stałych klientów oraz dla grup zorganizowanych.
 • Bez opłat za nadbagaż – nie pobieramy dodatkowych opłat za nadbagaż od naszych pasażerów.
 • Nowocześnie wyposażone busy – nasza flota zapewnia wysoki komfort podróżowania na długich trasach.
 • 2 kierowców – nasze busy obsługiwane są zamiennie przez 2 kierowców dla większego bezpieczeństwa i wygody przejazdu.

Rozkład jazdy - najbliższe odjazdy

Dwa razy w tygodniu busy Coloradobus wyruszają za Odrę i z powrotem.

Busy Rzeszów - Frankfurt

 • poniedziałki
 • czwartki

Busy Frankfurt - Rzeszów

 • wtorki
 • piątki


Zarezerwuj bilet na przejazd!

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Wykonaj wcześniejszą rezerwację na bus Rzeszów Frankfurt razem z naszą firmą, aby mieć pewność, że wolne miejsca będą czekały właśnie na Ciebie! Skontaktuj się z nami telefonicznie albo przez internet.

Telefony:

+48 81 503 14 80

+48 604 952 701

E-mail: dariuszobara@live.com

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszymi usługami przewozowymi, chcesz uzyskać informacje dotyczące kosztów, jesteśmy stale gotowi do pomocy.

Wybierz Coloradobus – zapraszamy do rezerwacji!

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami