Coloradobus – busy z Katowic do Frankfurtu nad MenemWybierz wygodny bus Katowice Frankfurt w naszej firmie Coloradobus i skorzystaj z dojazdów od drzwi do drzwi!

W naszej firmie Coloradobus prowadzimy usługi przewozowe już od 1992 roku. Obecnie obsługujemy regularne połączenia międzynarodowe pomiędzy Polską a Niemcami, a także świadczymy usług przewozów dla grup zorganizowanych.

Gdy planujesz podróż z Katowic do Frankfurtu lub z innej miejscowości w województwie śląskim, skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj bilet już teraz!


Busy Katowice Frankfurt od drzwi do drzwi

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę przewozową na trasach Polska – Niemcy i Niemcy – Polska w ramach door to door, czyli od drzwi do drzwi. Dzięki temu razem z nami możesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze!

Każdy nasz bus Katowice Frankfurt ma indywidualnie opracowaną trasę, która dopasowana jest do pasażerów. Odbieramy naszych klientów spod wskazanego adresu, a potem dowozimy ich bezpośrednio do celu. Dzięki temu nie musisz już korzystać z przesiadek, prosić inne osoby o podwiezienie, martwić się ciężkimi walizkami, ponieważ z nami będziesz podróżować o wiele wygodniej niż z innymi przewoźnikami.


Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

W naszej firmie przewozowej Coloradobus jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewniać wysoką jakość obsługi wszystkim z naszych klientów. Właśnie dlatego nasza flota busów obejmuje markowe, nowocześnie wyposażone modele dla pełnej wygody i bezpieczeństwa podróży.

Wykorzystujemy samochody jak Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II i Renault Master III, które wyposażone są w klimatyzację, komfortowe siedzenia z opcją rozkładania i zapewniają dużą przestrzeń na nogi. Wybrane samochody mają także odtwarzacze DVD i ekrany.

Nasza flota obejmuje pojazdy 9-osobowe, w tym 2 kierowców, dlatego na pokład możemy zabrać 7 pasażerów. Dzięki temu dojazdy z nami są wygodniejsze, bezpieczniejsze i dodatkowo możemy dopasować je specjalnie do potrzeb naszych klientów.


Komfortowe i bezpieczne przewozy Katowice Frankfurt

Decydując się na nasz bus Katowice Frankfurt, możesz wygodnie dojechać do pracy, na urlop lub odwiedzić rodzinę i znajomych. Kładziemy nacisk na wygodę i na bezpieczeństwo, dlatego razem z nami z łatwością dojedziesz do celu!

Nasze busy zapewniają komfort podróżowania także na długich trasach, a kierowcy są zawsze gotowi do pomocy. Elastycznie wybieramy także miejsca i czas postoju.

Dzięki temu, że busy są prowadzone przez 2 kierowców na zmianę, możemy zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa podróży. Nasze busy do Niemiec są także regularnie kontrolowane i serwisowane oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń.


Bus Katowice Frankfurt dla grup zorganizowanych

Chcesz zorganizować dojazd dla grupy do 7 osób na trasie z Katowic lub innych miast na Śląsku do Frankfurtu? W naszej firmie zapewniamy kompleksową i fachową obsługę w tym zakresie!

Wynajmując nasz bus Katowice Frankfurt dla grupy zorganizowanej, możesz mieć pewność, że podróż odbędzie się w komfortowych warunkach, będzie bezpieczna i cała grupa punktualnie dostanie się do celu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać dodatkowe informacje dotyczące organizacja dojazdu.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

  • Obsługa door to door – odbieramy naszych pasażerów i dowozimy ich do celu.
  • Atrakcyjne ceny biletów – dzięki nam nie przepłacisz. Przyjmujemy także zapłatę w euro.
  • Dodatkowe rabaty – mamy specjalne oferty dla stałych klientów i dla grup zorganizowanych.
  • Nowocześnie wyposażona flota – klimatyzowane busy z komfortowymi siedzeniami.
  • Brak dopłat za nadbagaż – nie musisz obawiać się o dodatkowe wydatki.

Rozkład jazdy - najbliższe odjazdy

Dwa razy w tygodniu busy Coloradobus wyruszają za Odrę i z powrotem.

Busy Katowice - Frankfurt

  • poniedziałki
  • czwartki

Busy Frankfurt - Katowice

  • wtorki
  • piątki


Zarezerwuj bilet na przejazd!

Chcesz wybrać nasz bus Katowice Frankfurt? Pamiętaj o tym, by zarezerwować swój bilet! Możesz zrobić to telefonicznie, dzwoniąc pod nasze numery, albo możesz skontaktować się z nami przez internet.

Telefony:

+48 81 503 14 80

+48 604 952 701

E-mail: dariuszobara@live.com

Masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą? Chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt biletów? Pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do Niemiec – to udane podróże w niskiej cenie!

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami