Coloradobus – busy z Częstochowy do Frankfurtu nad MenemWybierz bus Częstochowa Frankfurt w naszej firmie Coloradobus i skorzystaj z wygodnych dojazdów bez ponoszenia dużych kosztów. Razem z nami podróżujesz od drzwi do drzwi!

Nasza firma Coloradobus zajmuje się prowadzeniem usług przewozów międzynarodowych już od wielu lat. Działamy od 1992 roku i od tego czasu z naszej oferty skorzystały już tysiące pasażerów.

Gdy chcesz skorzystać z tanich i wygodnych przejazdów z Częstochowy i okolicznych miejscowości do Frankfurtu, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. Sprawdź naszą ofertę już teraz i wykonaj rezerwację!


Busy Częstochowa Frankfurt od drzwi do drzwi

Zapomnij o przesiadkach i związanym z nimi stresem! Nasz bus Częstochowa Frankfurt może dowieźć Cię spod domu bezpośrednio na miejsce, ponieważ oferujemy obsługę od drzwi do drzwi, czyli door to door.

Obsługa od drzwi do drzwi powoduje, że nasi klienci nie muszą martwić się załatwianiem dodatkowego transportu lub korzystaniem z komunikacji publicznej, aby dostać się na przystanek, a potem do swojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu mogą zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale również pieniądze. Po prostu podaj nam adresy odbioru oraz celu dojazdu, a my opracujemy taką trasę, która będzie optymalna!


Coloradobus – poznaj naszą flotę busów

W naszej firmie każdy bus Częstochowa Frankfurt jest dokładnie kontrolowany przed rozpoczęciem podróży. Wszystkie pojazdy mają aktualne badania techniczne, a także pełne pakiety ubezpieczeń, co powoduje, że podróże z nami są tak wygodne i bezpieczne.

Dysponujemy sprawdzoną flotą, na którą składają się markowe samochody jak Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II i Renault Master III. Są one wyposażone w klimatyzację, szerokie, komfortowe i rozkładane siedzenia, a wybrane z nich mają także ekrany z odtwarzaczami DVD.

W naszym taborze znalazły się samochody o mniejszej liczbie pasażerów – do 7 osób. To powoduje, że możemy zapewnić wygodniejsze dojazdy w systemie door to door, a także elastycznie dopasowujemy się do naszych pasażerów, by dojazdy nawet na dłuższych trasach były w pełni udane.


Wygodne i bezpieczne busy Częstochowa Frankfurt

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych pasażerów, dlatego kładziemy nacisk na komfort i na bezpieczeństwo.

Nasza flota pojazdów oraz doświadczona kadra to pewność, że podróż będzie udana. Każdy bus prowadzony jest zamiennie przez 2 kierowców, dzięki czemu możemy zapewnić większe bezpieczeństwo dojazdów.

Nasi kierowcy to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, życzliwe i pomocne, dzięki czemu podróż będzie na pewno wygodna. Możemy także dopasować się do potrzeb naszych pasażerów pod kątem liczby i miejsc organizacji przerw.


Bus Częstochowa Frankfurt dla grup zorganizowanych

Jeżeli potrzebujesz busa dla 7 osób, aby dostać się do Niemiec lub z Niemiec do Polski, skorzystaj z naszej oferty skierowanej do grup zorganizowanych!

W Coloradobus prowadzimy obsługę dla grup pasażerów. Planujemy podróż bezpośrednio do celu, w uzgodnionym dniu, na daną godzinę. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny.


Dlaczego warto podróżować z Coloradobus?

  • Busy do Niemiec od drzwi do drzwi – dzięki temu nie musisz samodzielnie dojeżdżać na przystanki i do miejsca zamieszkania.
  • Tanie bilety do Niemiec – zapewniamy przystępne ceny usług przewozowych dla wszystkich pasażerów. Przyjmujemy płatność w euro.
  • Dodatkowe promocje – dzięki nam możesz skorzystać także z atrakcyjnych promocji, które przygotowaliśmy dla stałych klientów i grup.
  • Sprawdzony tabor – nasze busy są nowocześnie wyposażone, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo dojazdów.
  • Brak opłat za nadbagaż – nie musisz płacić za niego dodatkowo.

Rozkład jazdy - najbliższe odjazdy

Dwa razy w tygodniu busy Coloradobus wyruszają za Odrę i z powrotem.

Busy Częstochowa - Frankfurt

  • poniedziałki
  • czwartki

Busy Frankfurt - Częstochowa

  • wtorki
  • piątki


Zarezerwuj bilet na przejazd!

Przed podróżą pamiętaj o rezerwacji biletu – to pewność, że wolne miejsce w busie będzie czekało właśnie na Ciebie, a Ty możesz bez przeszkód dostać się do celu. Aby wykonać swoją rezerwację na bus Częstochowa Frankfurt, po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie albo e-mailowo, podając szczegóły dotyczące terminu i trasy podróży!

Telefony:

+48 81 503 14 80

+48 604 952 701

E-mail: dariuszobara@live.com

Wybierz naszą firmę i korzystaj z wygodnych dojazdów bez wysokich opłat!

Elastyczność

Dopasowujemy terminy odjazdów do potrzeb naszych Klientów. Dowozimy ze wskazanego adresu pod adres.

Bezpieczeństwo

Pojazdy są regularnie sprawdzane przez mechanika. W trasie jest dwóch kierowców którzy się wzajemnie zmieniają.

Komfort

Posiadamy tylko wygodne busy dziewięcioosobowe, w których każdy znajdzie miejsce na wyprostowanie nóg.

Skontaktuj się z Nami